Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz
§Müşteri odaklığı üzerine kurulmuş olup, bunu sağlamak için; müşteri şartlarının yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını esas almıştır.

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmanızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.

Firmamız, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin ürünler tasarlamaktır.

İmalat prensibimiz İlk Seferde Doğru Yapmak ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.

Kuzey Mekanik Makine , hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler ve teknolojik yatırımlar yapar.
Misyonumuz
§sektöründeki uzmanlığı ve deneyimini birleştiren Kuzey Mekanik misyonu; ulusal ve uluslararası alanda faaliyet alanına giren bütün konularda rekabet edebilen ekip çalışmasına yatkın kişilere iş imkanı sağlamak, müşteri isteklerini en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmeti sunmaktır. Kuzey Mekanik kuruluş amacı tüm toplum için değerler üreten ve paylaşan bir firma olmaktır.
§Yuriçi ve yurt dışında , zamanında kaliteli ve ekonomik kalıplar üreterek müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
§İLKELERİMİZ
§Güvenirlilik
§Yüksek Kalite
§Standart Uygunluğu
§Takım Çalışması
§İnsana Saygı